Ahmedhodžić i Bordeaux remizirali protiv Monaca

Nogomet 20. feb 202221:01 0 komentara
Thibaud MORITZ / AFP

Fudbaleri Bordeauxa i Monaca remizirali su u 25. kolu francuske Ligue 1 rezultatom 1:1.

Poveo je Bordeaux u 22. minuti preko Oudina i do kraja prvog poluvremena napravio nekoliko izglednih prilika, ali se rezultat nije mijenjao.

Monaco je od 34. minute igrao sa igračem manje, jer je Tchouameni za samo šest minuta zaradio dva žuta kartona.

Ipak, Kneževi su stigli do poravnanja u 67. minuti. Bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić je želio očistiti jednu loptu, ona je pogodila njegovog saigrača Marcela i završila u mreži. Gol možete pogledati OVDJE.

Odigrao je Ahmedhodžić cijeli susret za Bordeaux, a to mu je bila treća utakmica od dolaska iz Malmea.

Nakon ovog remija Monaco je šesti na tabeli Ligue 1 sa 38 bodova, Bordeaux je posljednji sa 21 bodom.