Besiktas slavio protiv Gaziantepa, Pjanić odigrao cijeli meč

Nogomet 14. jan 202220:04 > 23:49 0 komentara
REUTERS/Murad Sezer

Fudbaleri Besiktasa savladali su u 21. kolu turske Super Lige ekipu Gazientepa rezultatom 1:0.

Trenutak odluke se desio u 67. minuti kada je Michy Barshuayi matirao golmana Guvenca.

Imao je Besiktas još nekoliko izglednih prilika do kraja susreta, a u četvrtoj minuti nadoknade nakon asistencije VAR-a poništen im je drugi pogodak.

Pjanić je fenomenalno povukao loptu i pronašao Torea, ovaj dodao do Larina koji pogađa mrežu Guvenca. Međutim pogodak je opravdano poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić je odigrao svih 90 minuta za Besiktas.

Aktuelni branilac naslova Turske Besiktas nakon ove pobjede nalazi se na 6. mjestu tabele Super Lige sa 32 osvojena boda, Gaziantep je 8. sa bodom manje.

U drugom susretu odigranom večeras Goztepe je sa 2:1 savladao Yeni Maltayaspor.