Bivši reprezentativac BiH izgubio živce, pa zaradio crveni karton (VIDEO)

Nogomet 09. mar 202217:40 0 komentara

Celje je s 2:1 bilo bolje od Domžala u 26. kolu slovenskog prvenstva, u samoj završnici utakmice nakon jednog prekršaja na Čopu živce je izgubio Ibričić koji je nabio loptu u pod, a sudija mu je odmah pokazao direktan crveni karton.

Povelo je Celje u 27. minuti preko bivšeg fudbalera Sarajeva Miće Kuzmanovića, a samo deset minuta kasnije gol Jakupovića je poništen nakon asistencije VAR-a zbog nedozvoljene pozicije.

Maevskiy je u 86. minuti udvostručio prednost domaćina, ali je samo dvije minute kasnije Saitoski vratio nadu Domžalama.

Ipak, nedugo zatim desio se nepromišljeni potez Ibričića, pa ekipa Dejana Đuranovića nije imala šansu doći do boda.

Za Celje je cijeli susret odigrao Tomislav Tomić, dok su u Domžalama nastupili Alen Jurilj, Enes Alić, ali i golman Ajdin Mulalić.

Domžale nakon ovog poraza zauzima 6. poziciju na tabeli Telemach Prve Lige Slovenije sa 35 osvojenih bodova, dok je Celje 7. sa 29 bodova.