Bizarno ispadanje Marseillea: Ljutiti igrači nisu znali koliki im rezultat treba

Nogomet 02. nov 202209:57 0 komentara
CHRISTOPHE SIMON / AFP

Nogometaši Marseillea ispali su iz Lige prvaka. Porazom od Tottenhama (1:2) na domaćem terenu, okončali su europsku sezonu na posljednjem mjestu grupe.

Za ekipu hrvatskog trenera Igora Tudora sve je krenulo kao iz snova. Poveli su pogotkom Chancela Mbembe u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i na odmor otišli s prednošću.

Ipak gosti iz Londona uspjeli su sve preokrenuti, prvo je Perišić asistirao za izjednačenje u 54. minuti susreta.

Kolašinac i Marseille bez nokaut faze LP, Džeki pola sata u porazu od Bayerna

Sead Kolašinac je u 88. minuti sa pet metara neometan šutirao pored gola Huga Lorrisa.

Da bi u  dubokoj sudijskoj nadoknadi gosti su zabili za pobjedu i velika tri boda, ali čini se da je u redovima francuske ekipe vladala poprilična zbrka.

Mbemba, strijelac jedinog pogotka za Marseille na utakmici, sasuo je pablju na Igora Tudora i njegov stručni štab. Nogometaši francuskog sastava nisu znali da im je dovoljan i bod za osvajanje trećeg mjesta i plasman u Evropsku ligu, jer su Sporting i Eintracht odigrali 1:2.

“Mi na terenu nismo to znali, ali ljudi na klupi su znali. Nije bilo komunikacije, ljuti smo jer se to dogodilo na kraju utakmice, ali mi nismo znali. To je naša greška”, rekao je za RMC Sport.

“Bilo je dosta zbrke u posljednjim minutama utakmice, bilo je dosta buke”, rekao je Tudor u svoju obranu pa dodao:

“Ne razgovaramo o rezultatima. Želimo da se fokusiraju na utakmicu, da ne misle na ništa drugo”, zaključio je hrvatski trener.