Brentford razbio Chelsea, Eriksen ponovo strijelac (VIDEO)

Nogomet 02. apr 202218:02 > 18:39 0 komentara

Fudbaleri Brentforda priredili su veliko iznenađenje i deklasirali Chelsea na Stamford Bridgeu u 31. kolu Premiershipa rezultatom 4:1.

Svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu, a Chelsea je prvi stigao do vodstava. Igrao se 48. minut kada je Kante asistirao Rudigeru koji pogađa za prednost Plavaca.

Ipak, nakon toga kreće furioznih 10 minuta za Brentford. U 50. minuti Janeld je poravnao, da bi četiri minute kasnije Christian Eriksen preokrenuo rezultat za Brentford. Janelt je drugim golom kompletirao sjajan period tima, da bi pobjedu tri minute prije kraja ovjerio Wissa.

Action Images via Reuters/Paul Childs

U preostalim mečevima odigranim danas Brighton i Norwich odigrali su bez golova, a Wolvesi su sa 2:1 bili bolji od Aston Ville.

Poveli su Vukovi u sedmoj minuti preko Jonnyja, a Ashley Young je u 36. pogodio vlastitu mrežu.

Action Images via Reuters/Andrew Couldridge

Ekipa Stevena Gerrarda zaigrala je mnogo agresivnije u drugom dijelu, ali je sve što su uspjeli učiniti do kraja jeste gol Watkinsa sa bijele tačke.

Leeds i Southampton su podijelili bodove, tamo je rezultat glasio 1:1.

Action Images via Reuters/Molly Darlington

Poveo je Leeds u 29. minuti preko Harrisona, ali je Ward-Prowse u 49. postigao novi sjajan gol.