Bundesliga: Neočekivana pobjeda Arminie u Leipzigu, minimalac Frankfurta (VIDEO)

Nogomet 18. dec 202117:52 0 komentara
REUTERS/Kai Pfaffenbach

U pet utakmica 17. kola Bundeslige koje su se igrale od 15.30 sati palo je samo šest golova, a za iznenađenje se pobrinula Arminia koja je s 2:0 slavila kod RB Leipziga.

Arminia je do slavlja stigla golovima Serre u 57. i Okugawe u 75. minuti, a treba istaknuti da su gosti od 70. igrali s igračem manje nakon direktnog crvenog Klosa.

Hoffenheim je odigrao 1:1 protiv Borussije Mönchengladbach. Za goste je zabio Embolo u 35. minuti, da bi domaćine poraza spasio Akpoguma u 91. minuti.

Jedan gol u gostima bio je dovoljan Union Berlinu kod Bochuma, a zabio ga je Kruse u 16. minuti.

Golom Lindstroma u 35. minuti bio je dovoljan Eintracht za minimalno slavlje protiv Mainza.

U dvoboju Fürtha i Augsburga nije bilo golova.

Jesenski prvak je Bayern s 43 boda, devet više od Borussije Dortmund koja ima i utakmicu manje. Treći je Bayer s 28 (utakmica manje), koliko ima i četvrti Hoffenheim.