City nakon preokreta bolji od PSG-a, Leipzig deklasirao Brugge

REUTERS/Craig Brough

U petom kolu Lige prvaka Manchester City je kod kuće pobijedio PSG 2:1. Goleada je bila u Bruggeu gdje je RB Leipzig utrpao pet komada domaćinu.

Parižani su prvi poveli i to u 50. minuti susreta kada je pogodio Kylian Mbappe nakon lijepe akcije svog tima. (VIDEO)

Raheem Sterling je poravnao rezultat u 63. minuti na asistenciju Gabriela Jesusa. (VIDEO)

Upravo je Brazilac nakon asitencije postigao i pogodak i tako donio veliku pobjedu ekipi Pepa Guardiole. (VIDEO)

Leipzig razbio Club Brugge

Ekipa RB Leipziga razbila je ugostima Brugge sa 5:0. Po dva gola za Leipzig postigli su Forsberg i Nkunku, dok je jedan dodao Andre Silva.

Nakon 5 kola prolaz dalje osigurali su Manchester City koji ima 12 bodova, te PSG koji ima 8. Leipzig i Brugge imaju po 4 boda i u posljednjem kolu tražit će odlazak u Ligu Evrope.