Cristiano Ronaldo u petoj minuti nadoknade donio pobjedu Manchester Unitedu

Nogomet 29. sep 202122:56 > 22:58 0 komentara
REUTERS/Phil Noble

Fudbaleri Manchester Uniteda savladali su nakon preokreta Villareal u drugom kolu grupne faze UEFA-ine Lige prvaka sa 2-1.

U prvom poluvremenu španski tim je bio mnogo bolji rival. Prijetili su u par navrata preko Danjume, Alcacera i Pina, za United je pokušavao Ronaldo, kao i Bruno Fernandes, ali se na odmor otišlo bez pogodaka.

Villareal je stigao do prednosti u 53. minuti susreta preko Paca Alcacera koji je pogodio na asistenciju Arnauta Danjume.

Ipak, samo 7 minuta kasnije Crveni đavoli stižu do poravnanja preko Alexa Tellesa koji je postigao fenomenalan pogodak.

Preokret i veliku pobjedu Unitedu donosi Cristiano Ronaldo u petoj minuti sudijske nadoknade nakon povratne lopte Jessea Lingarda.

Za United je ovo bila prva pobjeda u ovosezonskoj Ligi prvaka i sada zauzima treće mjesto na tabeli grupe F sa tri osvojena boda, Villareal je posljednjeplasirani sa jednim bodom.