Događa se i najboljima: Modrićev promašaj karijere, s pet metara nije zabio ovo

Nogomet 11. nov 202209:24 0 komentara
REUTERS/Violeta Santos Moura

U posljednjem susretu 14. kola španske La Lige nogometaši Real Madrida su na svom Santiago Bernabeu svladali Cadiz s 2:1.

Njemački nogometaš Toni Kroos bio je prvo ime susreta budući je prvo u 40. minuti asistirao Ederu Militau za 1:0, dok je u 70. minuti Kroos zabio fantastičan pogodak za 2-0. Potegnuo je njemački vezni igrač gromovito s 20 metara i sjajno pogodio za dva gola prednosti svoje ekipe.

Real do pobjede, Modrićev nevjerojatan promašaj

U 79. minuti sve je moglo biti riješeno, ali hrvatski igrač Luka Modrić nije pogodio,  s pet metara, prazna gostujući gol. Kazna je uslijedila vrlo brzo, gosti su golom Lucasa Pereza smanjili na 1:2 u 82. minuti. Cadiz je mogao i do boda, ali je Espino u sudijskoj nadoknadi udarcem glavom prebacio domaći gol.