Džeko kreirao preokret i veliku pobjedu Intera nad Atalantom

Nogomet 13. nov 202214:24 0 komentara
REUTERS/Alberto Lingria

Fudbaleri Intera slavili su u gostima u derbi susretu 15. kola talijanske Serie A protiv Atalante, a junak je bio bh. napadač Edin Džeko.

Nije meč najbolje počeo za Neroazzure jer je Atalanta povela u 25. minuti susreta. Strijelac je sa bijele tačke bio Ademola Lookman.

Ipak, jedanaest minuta kasnije Martinez je pronašao Edina, a Dijamant matirao Mussoa.

Dijamant nastavlja da rešeta mreže: Pogodio i protiv Atalante

Veliki preokret Interu donosi kapiten Zmajeva u 56. minuti, da bi na 3:1 povećao Palomino autogolom.

Može li ga iko zaustaviti? Džeko donio preokret u Bergamu

Sve što je Atalanta uspjela do kraja susreta jeste pogodak Palomina, koji je ovoga puta pogodio pravu mrežu.

Naš fudbaler je sa ova dva gola došao do brojke od 396 u karijeri i sada mu preostaju samo njih 4 do velikog jubileja.

Nakon ove pobjede Inter se probio na 4. poziciju tabele Serie A sa 30 osvojenih bodova, Atalanta je 6. sa tri boda manje.