Golman u Hrvatskoj nije htio braniti penal pa protivniku okrenuo stražnjicu

Nogomet 18. okt 202209:19 0 komentara
Screenshot

Utakmica Prve županijske lige u Svetom Ivanu Žabnu trebala je biti kao i svaka druga amaterska utakmica u Hrvatskoj, no ova je zbog jedne situacije probila internetske granice van Koprivničko-križevačke županije.

Na dvoboju Tomislav Radnik – Lipa gledatelji su mogli vidjeti pet golova u mreži golmana Lipe. Gosti su otišli kući bez zabijenog gola, no o rezultatu se nije ni pričalo, glavna tema je situacija pred kraj utakmice.

U 84. minuti dvoboja prvo je gostujući nogometaš Ritoša namjerno bacio nogometaša Tomislava Radnika na pod, piše Prigorski.hr.

Glavni sudac mu je odmah pokazao crveni karton, a nakon toga neobičan kazneni udarac viđen je u zadnjoj minuti.

Pri rezultatu 4:0 za Tomislav igrač domaćina postavio je loptu na bijelu točku, a onda je golman Lipe odlučio prosvjedovati i okrenuo mu stražnjicu. Igrač Radnika precizno je zabio. Golman nije htio reagirati jer je bio nezadovoljan rezultatom, a navodno i suđenjem.