Hrvatska remizirala sa Slovenijom u bitnoj prijateljskoj utakmici

Nogomet 26. mar 202217:08 > 17:59 0 komentara
screenshot/youtube.com

Nogometna reprezentacija Hrvatske remizirala je protiv Slovenije 1:1 u prijateljskom susretu koji je odigran u katarskom Al Rayyanu.

Hrvatska je do prednosti došla u 39. minuti utakmice golom Andreja Kramarića. Vatreni su kontrolisali tempo meča sve do posljednjih minuta, kada su Slovenci napali kako bi pokušali izjednačiti.

Njihov trud se isplatio u drugoj minuti nadoknade, kada je za 1:1 pogodio Jaka Bijol.

Za Hrvatsku je ovo bila važna prijateljska utakmica, budući da im je trebala pobjede ili neriješen ishod kako bi prema rankingu osigurali mjesto u drugom šeširu na žrijebu za Svjetsko prvenstvo u Kataru, koje će se održati 1. aprila. Urugvaj je savladao Peru s 1:0 i već prestigao Hrvatsku u borbi za drugi šešir, ali su nakon remija susjedi sigurni da će na žrijeb SP-a ući iz druge jakosne grupe.