Ivaylo Petev: Nisu mi se svidjeli korneri i kraj meča

Nogomet 07. sep 202123:10 0 komentara
Ivaylo Petev
Ivaylo Petev (Nova BH)

Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev nije bio raspoložen za davanje izjava nakon meča u kojem su "Zmajevi" remizirali sa Kazahstanom 2:2.

Petev je u razgovoru za Nova BH istakao da mu se nije dopao kraj utakmice, ali da može biti zadovoljan igrom njegovih momaka u prvom poluvremenu.

Vezane vijesti

“Šteta što nismo tada zabili gol, kontrolisali smo utakmicu 100 posto. Nisu mi se svidjele rekacije nakon kornera Kazahstana. Ovo je fudbal i sada nam ostaju analize”, poručio je selektor.

Na pitanje da li je za gol u 95. minutu, koji je primila BiH, kriv pad koncentracije, Petev je odgovorio kratko:

“Sve je moguće. Utakmica je završena 2:2 i to je to”.

Na kraju je poručio da nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine može se nadati prvoj pobjedi u svojoj kvalifikacionoj grupi ako nastavi igrati na način kako je to uradila večeras u prvom poluvremenu.