Kodro strijelac za MOL Fehervar u Kupu Mađarske (VIDEO)

Nogomet 03. nov 202116:29 0 komentara
MOL Fehervar

Fudbaleri MOL Fehervara savladali su u okviru 1/16 finala Kupa Mađarske ekipu BVSC-Zugloa rezultatom 2-5, a strijelac jednog od pogodaka bio je povremeni reprezentativac BiH Kenan Kodro.

Fehervar je poveo u trećoj minuti preko Nikolicsa, da bi Dardai u 29. minuti povisio na 2-0. U 38. Nikolics postigao svoj drugi gol na susretu, a sa rezultatom 3-0 se otišlo na odmor.

Nikolics u 62. minuti kompletira hat-trick, da bi peti gol za MOL Fehervar postigao povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Kenan Kodro.

Do kraja susreta Zuglo je smanjio rezultat, a oba gola su postignuta u posljednjih deset minuta. Strijelci su bili Szalanski i Fisli.

Kodro je u mađarski tim stigao ljetos, a do sada je za Mađarsku ekipu odigrao šest utakmica, postigao pet golova i u pisao jednu asistenciju.