Konyaspor slavio na Grbavici: Željo ispratio ovacijama Ibrahima Šehića

Nogomet 29. nov 202219:52 0 komentara

Fudbaleri Željezničara i Konyaspora, odigrali su prijateljski susret na stadionu Grbavica u Sarajevu, a turski tim slavio je rezultatom 2:1.

Fudbaler iz Ugande u dresu turskog Superligaša Uche Ikpeazu doveo je goste iz Konye u vodstvo na Grbavici u 8. minutu. Tri minute kasnije Domagoj Pavičić udvorstručio je prednost Konyaspora.

Haris Hajdarević smanjio je na 1:2 u 22. minuti, što je bio rezultat poslije prvog poluvremena prijateljskog duela.

Bivši golman Želje Ibrahim Šehić, napustio je igru u 38. minuti u redovima Konye i dobio velike ovacije Manijaka na Grbavici, a navijačka grupa Plavih proslavila je i na ovom meču 35. rođendan.

Drugo poluvrijeme nije donijelo nijedan pogodak, tako da je meč završen pobjedom gostiju iz Turske, koji su prošle sezonu u najjačem šampionatu zauzeli treću poziciju.