Kramarić donio preokret Hoffenheimu protiv Wolfsburga

Nogomet 19. feb 202218:27 0 komentara

U 23. kolu Bundeslige nogometaši Hoffenheima svladali su Wolfsburg rezultatom 2:1.

Wolfsburg je poveo golom Winda u 36. minuti. Vodili su Vukovi do 73. minute, a onda je uslijedio potpuni preokret.

Na 1:1 je škaricama izjednačio Bruun Larsen u 73. minuti, a konačnih 2:1 postavio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić pet minuta kasnije.

Hoffenheim se ovom pobjedom popeo na četvrto mjesto s 37 bodova, dok je Wolfsburg ostao 12. s 27 bodova.

Stuttgart je remizirao protiv Bochuma. Za Stuttgart je autogol zabio Bella-Kotchap, dok je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade konačnih 1:1 postavio Lowen iz penala.

Podjelom bodova Stuttgart je ostao 17. s 19 bodova, dok je Bochum i dalje 11. s 29 bodova.