Krunić strijelac u prijateljskom porazu Milana (VIDEO)

Nogomet 23. jul 202220:54 > 20:54 0 komentara
REUTERS/Jennifer Lorenzini

Prvak Italije, ekipa Milana gostovala je ekipi Zalaegerszega u Mađarskoj i poražena je rezultatom 3:2.

Mađari su napravili veliko iznenađenje i poveli sa 3:0 golovima Ubochiome, Mocsija i Tajtija, a sredinom prvog poluvremena gol za Milan je postigao Giroud.

U drugom poluvremenu Stefano Pioli dao je svim igračima priliku da igraju, a među njima je bio i naš Rade Krunić, koji je četiri minuta prije kraja regularnog dijela utakmice i postigao pogodak. Krunić je primio loptu koju mu je lijepo dodao Yacine Adli sa desne strane i nakon što se lijepo najmestio proslijedio je loptu u mrežu za konačnih 3:2.