Monaco bio nadomak senzacije, Neymar spasio PSG

Nogomet 28. aug 202223:37 0 komentara
REUTERS/Christian Hartmann

Bio je Monaco nadomak velikog iznenađenja na Parku prinčeva, dugo je imao prednost, ali je na kraju morao da se zadovolji bodom protiv PSG-a - 1:1.

PSG je bio maksimalan u prva tri kola Ligue 1, ali taj učinak nije zadržao i poslije četvrte runde. Sveci su protiv Monaca odigrali samo neriješeno, ali na kraju mogu da budu i zadovoljni takvim ishodom.

Posebno zbog činjenice da je Monaco od 20. minuta imao prednost, Volland je pogodio tada na asistenciju Golovina. Bili su gosti apsolutno ravnopravan rival u prvom poluvremenu, imali su još dvije dobre prilike, ali nisu stigli do dva gola prednosti.

U nastavku potpuno drugačija slika. Parižani su dominirali, iz te dominacije stigli su i do jedanaesterca u 70. minutu, a siguran realizotaro najstrože kazne bio je Neymar. Ipak, i pored opsade gola gostiju, PSG nije stigao do četvrte pobjede u nizu.