Mostar SG deklasirao Dinamo Plus u Ligi prvaka

Nogomet 28. okt 202121:37 > 29. okt 2021 08:14 0 komentara
N1/Haris Mrkonja

Futsaleri Mostar SG Staklorad upisali su prvu pobjedu u glavnoj fazi Lige prvaka koja se ovih dana igra u Jablanici rezultatom 9-3.

Utakmicu su naši futsaleri prelomili krajem prvog poluvremena kada su poveli rezultatom 3-1 golovima Kalajdžića, Šešelja i Radmilovića što je goste natjeralo da u drugom poluvremenu igraju sa igračem više u polju i bez golmana.

To je otvorilo put našim futsalerima da uz čvrstu odbranu i dalekometne šuteve povećaju prednost i na kraju slave uvjerljivim rezultatom 9-3.

Strijelci za Mostar u drugom poluvremenu bili su: Jelić, Kahvedžić dva puta, Radmilović dva puta, Suton i Gosto.

Mostar SG Staklorad je trenutno na diobi prvog mjesta naše grupe, a u subotu će biti odlučeno da li će se naći među 16 najboljih ekipa Evrope, budući da samo prvi iz grupe ulazi u osminu finala.