Na poluvremenu se potukli igrač i trener Čelika, obojica dobili crvene kartone

Nogomet 26. sep 202122:17 1 komentar
Sport Centar

Na poluvremenu utakmice Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine između Čelika i Mošćanice došlo je do incidenta na Bilinom polju kada je došlo do tučnjave u domaćem timu u kojoj su učestvovali Adis Nurković, pomoćni trener i Aladin Isaković, iskusni defanzivac.

Nakon dugo vremena Zeničani su večeras odigrali utakmicu pod reflektorima, a na Bilinom polju su ugostili ekipu Mošćanice. Međutim, nakon prvih 45 minuta uslijedila je nestvarna situacija.

Naime, Čelik je u prvom dijelu utakmice vodio sa 1:0 golom Ajdina Mahmutovića, a prilikom odlaska u svlačionicu u tunelu su se potukli pomoćni trener Adis Nurković i iskusni defanzivac Aladin Isaković, piše Sport Centar.

Glavni sudija ovog meča Semir Balić, vidio je šta se dešavalo u tunelu pa je tako obojici odlučio pokazati crveni karton nakon čega je ekipa Čelika završila utakmicu sa igračem manje.

Rezultat je ostao nepromijenjen do kraja meča pa je tako Čelik odnio pobjedu nad Mošćanicom sa 1:0.