Nestvaran preokret: Dva gola u nadoknadi za trijumf Spursa! (VIDEO)

Nogomet 19. jan 202222:32 > 22:57 0 komentara
Reuters/Jason Cairnduff

Fudbaleri Tottenhama pobijedili su Leicester na gostovanju nakon nevjerovatnog preokreta i golova Stevena Bergwijna u dubokoj nadoknadi vremena - 3:2!

Poveo je Leicester u 24. minuti susreta preko Dake, ali je Harry Kane u 38. poravnao rezultat.

Bio je to 250. pogodak za Kanea u dresu Tottenhama, a tim rezultatom se otišlo na odmor.

James Maddison u 76. minuti doveo Leicester u novu prednost i kada su svi upisali boda Lisicama na scenu je stupio Nizozemac Steven Bergwijn.

On je u igru ušao u 79. minuti i sa dva gola u 95. i 97. minuti donio veliki preokret Pijetlovima.

Tottenham je nakon ove pobjede peti na tabeli sa 36. bodova, dok je Leicester 10. sa 25.