Nogometašica postavila svjetski rekord: Tri autogola u prvom poluvremenu (VIDEO)

Nogomet 21. feb 202214:12 0 komentara
ELSA / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP

Novozelandska reprezentativka Meikayla Moore ušla je u nogometnu historiju. Nažalost, ne može biti ponosna na taj uspjeh. U prijateljskoj utakmici na pripremama za Svjetsko prvenstvo protiv SAD u prvom poluvremenu postigla je tri gola, sva tri u svoju mrežu.

Na turniru “SheBelieves”, koji se održava u nekoliko američkih gradova, Moore je prvi pogodak postigla u 5. minuti kada je htjela da odbije pas Amerikanki u korner.

Samo minut kasnije novozelandska defanzivka ponovo je nespretno intervenisala i ovoga puta glavom pogodila  svoj gol, a na 3:0 za SAD, Moore je povisila u 36. minutu, kada je naizgled bezopasno dodavanje u kazneni prostor preusmjerila u svoju mrežu.

Trener je nesretnu i uplakanu igračicu zamijenio u 40. minuti, a Amerikanke su na kraju slavile sa 5:0.