Novi gol budućeg Zmaja: Hamulić na vrhu liste strijelaca Poljske (VIDEO)

Nogomet 12. nov 202213:58 0 komentara
PGE FKS Stal Mielec

Said Hamulić igra u životnoj formi i ponovo je pogodio mrežu protivnika, ovaj put protiv u 17. kolu poljske Ekstraklase protiv Warte Poznan.

Meč je okončan 1:1, a potencijalni bh. reprezentativac pogodio je mrežu domaćih u 66. minuti, kada je iskoristio lošu reakciju golmana domaćih Jedrzeja Grobelnyja i pogodio rutinski mrežu Warte.

Izjednačila je ekipa iz Poznana u 93+ golom Jana Grzesika.

Stal Mielec velika je senzacija poljskog prvenstva i sada se nalaze na 5. mjestu sa 27 bodova, a Warta je 9. sa dva boda manje.

Said Hamulić sada ima devet gola i dvije asistencije. Drugi je strijelac prvenstva Poljske. Španac Davo Alvarez, fudbaler Wisle Plock ima isti broj golova na prvom mjestu, ali jednu asistenciju više.

N1 televizija razgovarala je sa Hamulićem u nastavku možete pogledajte intervju:

Budući “Zmaj” trese mreže u Poljskoj: Učim bosanski, volim ćevape, zvali su me