Oglasio se Sergej Barbarez nakon remija Zmajeva u Helsinkiju

Nogomet 25. mar 202108:17 > 08:18 4 komentara
Facebook

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je u prvom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo gostovala kod Finske na Olimpijskom stadionu u Helsinkiju, a susret je završen rezultatom 2:2.

Povela je naša selekcija preko Pjanića u 55. minuti susreta, a samo tri minute kasnije izjednačio je Pukki. Isti igrač donio je prednost Finskoj u 77. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Stevanović sedam minuta kasnije.

Duel iz Helsinkija pratio je i bivši kapiten naše selekcije i uoči ovih kvalifikacija kandidat za selektora – Sergej Barbarez, a nakon utakmice dao je svoj komentar na Twitteru.

“Vidite, ja nisam adekvatan da uopšte išta komentarišem, j***ga bit će, nije on izabran, šta hoće on. Francuska s Ukrajinom nam govori šta je sve u fudbalu moguće i na duže staze… J***ga”, poručio je Barbarez.

U drugom susretu večeri u našoj grupi Francuska je na domaćem terenu remizirala s Ukrajinom rezultatom 2:2. Selekcija Kazahstana bila je slobodna u prvom kolu.