Pjanić na povratku na teren prizemljen sa tri gola u mreži

Nogomet 25. apr 202222:23 0 komentara
Beşiktaş

Bešiktaš našeg Miarelema Pjanića doživio je težak poraz protiv Kasimpaše u 34. kolu turske Superlige.

Naš reprezentativac bio je povrijeđen, a utakmica ovo mu je bio povratak  koji neće pamtiti po dobru.

Gosti iz Kasimpaše poveli su u 28. minuti susreta preko Muleke,a na asistenciju Spajića. Rezultat se nije mijenjao sve do prve minute sudačke nadoknade prvog poluvremena u kojem su gosti ponovo bili ubojiti. Hadergojnaj je dobro uposlio Ben Ouanesa, koji je proslijedio loptu u mrežu.

Konačnih 0:3 djelo je Muleke, koji je svojim drugim pogotkom riješio svaku dilemu u 82. minuti.

Utakmicu će što prije željeti zaboraviti hrvatski fudbaler Domagoj Vida, koji je “skrivio” dva od tri primljena pogotka za Bešiktaš.

Miralem Pjanić igrao je do 83. minute, kada ga je zamijenio Larin, a u svom timu bio je jedan od boljih igrača.