PL BiH: Željo pobjedom proslavio rođendan uz fenomenalnu atmosferu na Grbavici

Nogomet 18. sep 202220:53 0 komentara
N1

Fudbaleri Željezničara čestitali su navijači 101. rođendan na najbolji mogući način i u predivnoj atmosferi Grbavice slavili pobjedu 1:0 protiv Sloge.

Prvu priliku za Plave imao je Omar Beća u 19. minuti, šutirao je glavom, ali je golman gostiju odbranio.

Uzvratili su gosti je deset minuta kasnije. KUlenović je proigrao Jankovića ali Bender spašava Željezničar.

Ipak u finišu prvog dijela, tačnije u 38. minuti. Semir Štilić centrirao je na glavu Arminu Hodžiću, a ovaj matira golmana Sloge Dabića.

N1

Imao je i rezervista Samir Bekrić dobru priliku da udvostruči prednost Želje, ali ostalo je 1:0.

Široki je pobijedio 1:0 Posušje na Pecari. Gol vrijedan prve pozicije i tri boda postogao je MIhailo Kuprešak na asistenciju Rozića.