PSG ispustio dva gola prednosti

Nogomet 08. maj 202223:42 0 komentara
REUTERS/Gonzalo Fuentes

U posljednjem nedjeljnom susretu 36. kola francuske Ligue 1 nogometaši PSG-a su na svom stadionu odigrali 2:2 s Troyesom iako su vodili 2:0.

Nakon 25 minuta igre PSG je imao prednost od dva gola nakon pogodaka Marquinhosa i Neymara iz jedanaesterca. No, Troyes, koji se bori kako bi izbjegao 18. mjesto, s koje pozicije se igraju dodatne kvalifikacije za ostanak/ulazak u Ligue 1, je uspio uhvatiti bod do kraja susreta.

Prvo je Ugbo smanjio nakon pola sata igre, dok je u 49. minuti Tardieu realizirao jedanaesterac za remi.

Lionel Messi je opet ostao bez pogotka, a u samoj završnici je pogodio okvir vrata.