Rashford u posljednjim sekundama donio tri boda Unitedu

Nogomet 22. jan 202218:25 0 komentara
REUTERS/Phil Noble

Fudbaleri Manchester Uniteda savladali su Westa Ham United u okviru 23. kola engleske Premijer Lige rezultatom 1:0.

Nakon lošeg prvog poluvremena, koje je završeno bez golova, obje ekipe zaigrale su bolje u drugom dijelu igre, a gol odluke je došao nekoliko sekundi prije kraja meča.

Na asistenciju Edinskon Cavanija pogodio je Marcus Rashford za nova tri boda Uniteda, koji je sada četvrti na tabeli, dok je West Ham peti.

Ranije danas Aston Villa je u gostima na Goodisonu savladala ekipu Evertona rezultatom 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Emiliano Buendia u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena preciznim šutem glavom. Posljednji meč na programu danas počeo je u 18:30h, a igraju ga Southampton i Manchester City.