Reakcija Balea na slavlje suigrača hit na društvenim mrežama

Nogomet 18. apr 202214:31 0 komentara
REUTERS/Javier Barbancho

U 32. kolu Primere Real Madrid je preokretom došao do pobjede nad Sevillom 3:2 i nadomak naslovu prvaka Španjolske.

Sevilla je nakon prvog poluvremena vodila 2:0 golovima Rakitića u 21. te Lamele u 25. minuti da bi Real preko Rodryga u 50., Nacha u 82. te Benzeme u 92. minuti stigao do bodova.

Nakon utakmice orilo se veliko slavlje igrača Reala u svlačionici madridskog kluba. Snimka je objavljena na društvenim mrežama, a navijači su odmah primijetili jednu stvar.

Velšanin Gareth Bale se uopće nije veselio sa suigračima koji su skakali od sreće. Stao je i promatrao što se događa nakon što mu trener Carlo Ancelotti ponovno nije dao priliku da zaigra.

Na kraju sezone Bale će napustiti Real nakon devet godina. Ove sezone ima sedam nastupa i zabio je jedan gol.