Reprezentacija BiH do 18 godina remizirala sa Rumunijom

Nogomet 04. aug 202108:53 0 komentara
N/FSBiH

Prvi od dva zakazana prijateljska meča između selekcija Rumunije i Bosne i Hercegovine do 18 godina odigran je sinoć u Temišvaru, a završen je neriješenim rezultatom 2-2.

Naš tim prvi dolazi do prednosti golom Antonija Prskala u 21. minuti, a asistirao mu je Irfan Ramić. Preokret domaćinu donose Gabriel Plumbuitu u 38. i Davide Palade u 47. minuti susreta.

Ipak, naši momci se nisu predavali, a konačan rezultat postavio je Petar Kolenda u 65. minuti susreta..

Reprezentativci Bosne i Hercegovine su imali još prilika, ali pokušaji sa distance Anesa Krdžalića u 12. minuti, te Prskala u 14. nisu pogodili metu. Više sreće nije imao ni Aleksandar Kahvić u 25. minuti susreta kad je glavom loptu poslao pored gola, kao i u 62. kad je golman Rumunije zaustavio njegov udarac.