Sloga šokirala aktuelnog prvaka, Krstovski heroj Doboja

Nogomet 14. sep 202219:56 0 komentara
FK Sloga

Fudbaleri Sloge iz Doboja savladali su aktuelnog prvaka države, Zrinjskog u okviru zaostale utakmice četvrtog kola Premijer Lige Bosne i Hercegovine.

Gosti su napadali od prve minute i pokušavali na samom startu meča doći do pogotka ali odbrana domaćih je izdržala sve nalete Zrinjskog.

Nakon 34. minute igre, hladan tuš za igrače Sergeja Jakirovića. Ristić je asistirao za Krstovskog koji je pogodio za 1:0, što je ispostavit će se, bio i konačan rezultat utakmice.

Nastavio je Zrinjski napadati gol domaćih gotovo cijelih 90 minuta, nizale su se šanse za gostujući tim,  ali odbrana domaćih i golman Dabić su bili na visini zadatka, te je Sloga na kraju slavila minimalnom pobjedom.

Sloga je sada na petom mjestu sa 14 bodova, dok je Zrinjski sedmi sa 12, uz tri utakmice manje.