Šokantan poraz Milana od Spezije, Krunić asistent

Nogomet 17. jan 202220:48 0 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

U 22. kolu Serie A fudbaleri Milana upisali su domaći poraz protiv Spezije 1:2.

Domaćini su poveli u prvoj minuti sudijske nadoknade u prvom poluvremenu, a gol je zabio Leao. Reprezentativac BiH Rade Krunić je bio asistent kod ovog pogotka. Samo minutu ranije penal je promašio Hernandez.

Gol za 1:1 zabio je Agudelo u 64. minuti – samo šest minuta nakon što je ušao u igru, a konačnih 1:2 postavio je Gyasi u šestoj minuti sudijske nadoknade.

Uprkos porazu Milan je ostao drugi sa 48 bodova, dok se Spezia pobjedom popela na 14. mjesto s 22 boda.

Fudbaleri Napolija upisali su gostujuću pobjedu protiv Bologne (2:0), a oba gola je postigao Hirving Lozano (20. min, 47. min).

Napoli se ovom pobjedom učvrstio na trećem mjestu sa 46 bodova, dok je Bologna ostala 13. s 27 bodova.