Stevanović junak Sloge: Tim iz Doboja velikim preokretom srušio Igman

Nogomet 13. nov 202217:08 0 komentara
HŠK Zrinjski

Fudbaleri dobojske Sloge su u 18. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine pobijedili Igman nakon velikog preokreta, a konačan rezultat je bio 3:2 za domaće.

Igman je fantastično ušao u utakmicu i poveo već u osmoj minuti susreta preko Demira Jakupovića da bi u 37. minuti Damir Hrelja udvostručio prednost gostiju.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima u prvom dijelu budući da je Frano Jelić dosudio kazneni udarac za domaće u 40. minuti, a siguran realizator najstrožije kazne je bio Krstovski da bi tri minute kasnije Đorić donio izjednačenje domaćima i tako postavio rezultat prvog dijela.

Veliki preokret domaćih je kompletirao Uglješa Stevanović golom u 81. minuti susreta čime je postavljen i konačan rezultat utakmice.

Sloga je nakon ove pobjede na 9. mjestu tabele Premijer lige sa 20 osvojenih bodova, Igman je 11. sa 17 bodova.