Trenutak pomračenja Jurgena Kloppa i zarađeno isključenje (VIDEO)

Nogomet 17. okt 202208:41 0 komentara
REUTERS/Phil Noble

Liverpool je slavio u velikom derbiju rezultatom 1:0 protiv Manchester Citya, strijelac jedinog pogotka bio je Mo Salah koji je u 76. minuti iskoristio pogrešku Cancela i matirao Alissona.

Susret se rasplamsao pogotovo u drugom poluvremenu, sudac Anthony Taylor izgubio je konce nad utakmicom i nije sudio velik broj očiglednih prekršaja. Treneru Liverpoola Jurgen Klopp potpuno je poludio u 86. minuti susreta kada je Portugalac Bernardo Silva hrvačkim potezom srušio Salaha, ali Taylor je odmahnuo rukom.

Cijeli Anfield je proključao, Klopp je opravdano nasrnuo na pomoćnog suca, a zatim je napustio travnjak uz pljesak svojih navijača.

S ova tri boda Liverpool je skočio na osmo mjesto sa 13 bodova, 10 manje od drugog Cityja koji ima četiri boda manje od Arsenala.