Ukrajinac Yarmolenko postigao gol za pobjedu West Hama, pa proslavio u suzama

Nogomet 13. mar 202217:16 > 17:19 0 komentara
Reuters/Ed Sykes

Fudbaleri West Ham Uniteda savladali su na domaćem terenu ekipu Aston Ville sa 2:1.

Veoma emotivan trenutak desio se u 70. minuti susreta kada je Ukrajinac Andriy Yarmolenko doveo Čekićare u prednost. Nakon gola krilni napadač nije izdržao, emocije su ga savladale zbog dešavanja u njegovoj rodnoj zemlji i ruske agresije.

Pobjedu West Hama ovjerio je Fornals u 82., da bi rezultat smanjio Ramsey u zadnjim sekundama utakmice.

U preostalim mečevima Wolves je u gostima pobijedio Everton s minimalnih 1:0. Zabio je Coady u 49.

REUTERS/Phil Noble

Leeds je pobijedio Norwich 2:1. Rodrigo je za domaćine zabio u 14., a za remi za Norwich je zabio McLean u 91. Na 2:1 i pobjedu Leedsa zabio je Gelhardt u 95. minuti.

Reuters/Lee Smith

Watford je svladao Southampton u gostima 2:1. Dva je gola zabio Cucho u 14. i 34. minuti, a na 2:1 je smanjio Elyounoussi u 45.