Utakmicu Ligue 1 pratili u jacuzziju pored terena (VIDEO)

Nogomet 05. sep 202215:53 0 komentara
screenshot/Youtube

Troyes i Rennes remizirali su u okviru 6. kola francuske Ligue 1, ali više od rezultata i događaja na terenu, svjetska javnost govori o onome što se dešavalo pored terena.

Naime, cijelim tokom utakmice, pored samog terena postavljen je jacuzzi u kojem su dva navijača provela meč.

Navijači Troyesa 90 minuta proveli su u vodi i sa sjajnim pogledom na teren navijali za domaći tim, a kamere su zabilježile njihovo slavlje kada su domaći poveli preko Ugboa u 13. minuti susreta. Sažetak utakmice možete pogledati OVDJE, a slavlje dva polunaga navijača možete pronaći na 1:06.

Nakon vodstva Troyesa, izjednačujući pogodak za konačnih 1:1 postigao je Santamaria u trećoj minuti drugog poluvremena.

Troyes je 11. sa sedam osvojenih bodova iz šest utakmica, dok je Rennes na devetom mjestu sa osam bodova.