Vrančić odigrao 70 minuta u remiju Stokea

Nogomet 28. sep 202123:06 0 komentara
Stoke City FC

Fudbaleri Stoke City-a remizirali su protiv Prestona 1-1 u 10. kolu Championshipa. Reprezentativac Bosne i Hercegovine Mario Vrančić igru je napustio u 70. minuti kada je zamijenio Sam Clucas.

Crveno-bijele je Powell doveo u vodstvo već u šestoj minuti utakmice. Radost domaćim na Deepdale stadionu donio je Whiteman u finišu prvog poluvremena.

Ekipa Michaela O'Neilla nalazi se na četvrtom mjestu nakon deset odigranih kola, Preston je petnaestoplasirana momčad Championshipa.

Bosanskohercegovački reprezentativac za sada ima tri asistencije i jedan pogodak u drugoj ligi Engleske.

Vrančić je u prošlom meču protiv Hull-a postigao pogodak ali i zbog povrede odigrao 66 minuta kada je napustio igru. Ohrabruje da je Vrančić večeras bio starter i svi se nadaju da će biti veliko pojačanje selekciji Bosne i Hercegovine u oktobarskim kvalifikacionim mečevima protiv Kazahstana i Ukrajine.