Oglasio se otac Lane Pudar nakon velikog uspjeha: Moja ribica!

Ostali sportovi 17. aug 202219:05 1 komentar
Screenshot

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar završila je nastup u finalu Evropskog prvenstva koje se održava u Rimu, a takmičila se u disciplini 200 metara delfin.

Mlada Lana je pružila još jedan fenomenalan nastup i osvojila zlatnu medalju uz nevjerovatnu prednost! Imala je Lana nestvarnu prednost tokom cijele trke, čak su komentatori na zvaničnoj televiziji “Len” ostali bez teksta.

Pogledajte nastup Lane Pudar kojim je osvojila evropsko zlato! (VIDEO)

Pudar je na kraju trku završila s vremenom 2:06.81, dok je iza sebe ostavila Helenu Rosendahl Bach (2:07.30). Treća je bila Ilaria Cusinato iz Italije (2:07.77).

Uslijedile su brojne reakcije i čestitke najboljoj bh. plivačici, a ističe se ona njezinog oca Velibora koji je na Facebook profilu napisao: “Moja ribica!”.