Zlatna medalja za BiH u powerliftingu u Las Vegasu: “Suze su same krenule”

Ostali sportovi 17. dec 202217:30 0 komentara
N1

Sejfudin Sejfo Šehović osvojio je zlatnu medalju u powerliftingu na takmičenje „Mr. Olympia – Las Vegas 2022.“. Za N1 Šehović je otkrio da nije mogao sakriti emocije i oduševljenje ovih uspjehom.

Šehović kaže da je bila jaka konkurencija i da je oborio svjetski rekord u kategoriji do 75 kg jer je sa 73 kilograma podigao 255 kilograma i osvojio prvo mjesto i zlato.

“Osjećanja se ne mogu opisati kad se nađete na prvom mjestu sa zastava BiH. Ne možete osjećanja sakriti i zadržati suze koje same krenu. Još sam pod velikim utiscima i još ne mogu da vjerujem da sam ja taj koji je ovu medalju prvi osvojio za BiH”, emotivno je kazao Šehović za N1.

Na kraju, Šehović poručuje da iako gazi ka sedmoj deceniji života on od sporta ne odustaje i poručuje čitateljima N1 da žive život punim plućima.