Oglas

U Parizu brutalno ubijena curica (12), tijelo našli u koferu na ulici

author
N1 AUTHOR
16. okt. 2022. 08:58
bb8e4a82-82b2-48f0-8c0a-b5a629510471
Twitter | Twitter

U Parizu je ubijena 12-godišnja djevojčica, prenosi SkyNews.

Oglas

Kako pišu, njeno tijelo je nađeno u koferu u noći s petka na subotu. Lice joj je bilo oblijepljeno trakom i imala je nekoliko posjekotina na vratu. Francuska televizija BFMT piše da joj je prerezan vrat. Šest osoba je privedeno, dodaju, no za neke novinari ne znaju koja je točno njihova povezanost s ubistvom.

Curica nestala u petak


Njen se otac zabrinuo nakon što u petak nije stigla kući iz škole i dok je sam pokrenuo potragu, majka je prijavila nestanak lokalnoj policijskoj postaji.

Detektivi su brzo pokrenuli istragu nakon što su u podrumu obiteljske kuće otkriveni tragovi otmice.
Otac je na snimkama vidio svoju djevojčicu kako nepoznatoj ženi pomaže nositi kofer do automobila, a kasnije je u tom koferu nađeno njezino tijelo. Žena je, sudeći po snimkama, djevojčicu zamolila za pomoć zbog teškog kofera.

Kako piše BFMTV, među šestero privedenih su muškarac koji je otkrio kofer s tijelom te žena koja se vidi na snimci. Policija vjeruje da muškarac koji je našao kofer na ulici nema nikakve veze s ubistvom, no prvo žele sve provjeriti.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama