
Ukrajinsko ministarstvo odbrane objavilo je na svom službenom Twitter nalogu strašne snimke koje su zatekli nakon ulaska u grad Buču.
Oglas
"Nova Srebrenica. Ukrajinski grad Buča je nekoliko sedmica bio u rukama 'ruskih životinja'. Lokalni civili su proizvoljno pogubljeni, neki sa vezanim rukama na leđima, a tijela su im razbacana po ulicama grada", stoji u objavi na zvaničnom Twitter nalogu ukrajinskog ministarstva odbrane.
https://ba.n1info.com/svijet/najmanje-20-osoba-poginulo-u-buci-oslobodjenom-gradu-blizu-kijeva/
Novinari AFP-a koji su pristupili gradu nakon što je bio odsječen od ostatka Ukrajine skoro mjesec dana napisali su:
„Trojica od njih su bili sa biciklima, nakon što su krenuli u posljednju vožnju, a drugi su pali pored automobila izrešetani mecima“.
Upozoravamo snimak koji je objavilo Ministarstvo odbrane u Ukrajini je uznemirujući, a možete ga pogledati ovdje.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas
Oglas