Hajrović ušao sa klupe i donio pobjedu Werderu

Vijesti 13. jul 201620:16 > 20:19
Goal.com

Bh. reprezentativac Izet Hajrović postigao je gol za pobjedu Werdera u kontrolnom meču.

Momčad Werdera je u okviru priprema za narednu sezonu ostvarila pobjedu nad niželigašem Altglienicke rezultatom 2:1, a gol za pobjedu bio je djelo našeg reprezentativca.

Hajrović je u igru ušao početkom drugog poluvremena, te postigao gol u 66. minuti susreta.

Podsjećamo, naš veznjak se završetkom protekle sezone vratio u Werder sa posudbe iz španskog Eibara.

Kao igrač Eibara Hajrović je rijetko dobijao šansu za igranjem i većinu utakmica je proveo na klupi za rezerve ili uopšte nije konkurisao za nastupe.

Njegov gol za pobjedu Werdera nagoviještava da bi povratak u redove njemačkog tima mogao biti pravi potez.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.